X
מבצע 3+1 על כל המוצרים באתר ובחנות!
לפרטים

ראש שקט

שוב כינים?

כבר ניסיתם את כל הכימיקלים שהורגים את הכינים (וודאי לא מועילים לילדים)? ניסיתם שמן רוזמרין מאחורי האוזן כטיפול כינים טבעי? החלטתם על סירוק יומיומי של הכינים, אתם מסרקים כל יום וזה לא נגמר? אולי הגיע הזמן לעשות לנסות טיפול כינים אחר לגמרי?הצטרפו לאלפי הלקוחות של ראש שקט – 100% טבעי ויעיל לסילוק ולמניעת כינים.
בעל הרכב שמנים וחמאות ייחודי ושמנים אתריים מעולים לטיפול ולדחיית כינים.

איך התחיל תכשיר הכינים הטבעי של לבנדר?

לפני כעשר שנים פגשנו בהן לראשונה, פגישה די מזעזעת יש לומר. כאמא לפעוטה בת פחות משנה וחצי שופעת שיער ועכשיו גם כינים לא ידעתי מה עושים. פניתי לבית המרקחת הקרוב ושאלתי מה לעשות? אמרו לי שיש מספר תכשירים אך הם מתאימים לילדים מעל גיל שנתיים. במבט על רשימת המרכיבים התגלו שמות של קוטלי חרקים כדיאזינון. בחרתי בפתרון של סירוק יומיומי, היא בוכה, צורחת ומתחננת שלא ואני מאיימת או סרוק במסרק כינים או שיער קצר. בתהליך גיליתי שכינים יוצאות טוב יותר לאחר שימוש בכמות גדולה של מרכך (וגם בפחות בכי) וכך הגענו לרעיון של שמן לסילוק הכינים ובהמשך פיתחנו את הקרם לסילוק ודחיית כינים. באופן שלא יאומן חלפו ימי הבכי. היום כשהנערה רק חושבת שאולי יש לה כינים, היא מיד מבקשת לעשות טיפול ונהנית ממראה השיער לאחר מכן.


המוצרים לטיפול בכינים שלנו הם:

אופן השימוש: מורחים את שיער ומכסים אותו עם ניילון נצמד למשך שעתיים. לאחר מכן יש לסרק במסרק לסילוק כינים ולנקות את השיער מהכינים ומביצי הכינים. בזכות הקרם התהליך נעשה ללא כאב ובקלות.

אנו ממליצים לעשות שימוש במסרק כינים מפלדה בלתי מחלידה עם רגליים ארוכות המאפשר ניקוי של השיער עד השורש. בנוסף מומלץ לעשות טיפול חוזר לשיער שבוע לאחר הטיפול הראשון על מנת לוודא ששום כינה/ביצה לא התחמקה.

המלצות של לקוחות על תכשיר טיפול נגד כינים של לבנדר

"אני מורחת לבת שלי בת שלוש את הקרם כבר חצי שנה ולמרות שהיו כינים לילידם אחרים בגן לבת שלנו לא היו כינים. אני שמה לה קצת קרם מיד אחרי חפיפת הראש. אנחנו שמות קרם על ראש רטוב ואז מסרקות את השיער. הערך המוסף של הקרם הוא שהוא משמש אצלנו כמרכך שמאפשר לפרום את הקשרים המרובים שנוצרים אצלה בשיער בקלות רבה. חוץ מזה היא מאוד אוהבת להשתתף בתהליך ולמרוח מיקרם בעצמה על השיער. הריח נעים מאוד והתוצאה היא שאין לנו כינים"
מיכל

"לקח לי זמן להגיד תודה על המוצר הנפלא, כי פחדתי מעין רעה…
אז אחרי שניסינו באמת הכל, וכולל סירוקים אינטנסיביים בינוקא בן שנה וחצי, פליית ביצים וכינים כל יום, הקרם הזה, פשוט אמר שלום ולא להתראות לכינה נחמה! טפו טפו טפו!
השימוש קל ופשוט, הריח נעים והעיקר – הבריאות, ושהכינים לא ישובו!
הרבה תודה ושמחים להמליץ!"
עופרי וערן

מכתב מאם בגן מושבי להורים בבקשה לפעולה משותפת -

"רבותי,
יש בגן שלנו מכת כינים לא פשוטה. אבל יש גם סוף טוב לסיפור.
ילדתי נדבקה השנה בכינמת בפעם הראשונה בחייה, היו פה ושם הדבקויות זניחות וקצרות, אבל הפעם זה נראה שעד החתונה זה לא יעבור.
שלושה חודשים נלחמנו בהן ללא הרף, ממש כמו אצל מאיר שלו שום תכשיר, המצאה או תחינה לא עזרו.
סרקנו וסרקנו עד כלות והן רק התרבו, במחזורי חיים בלתי נדלים, בצבעים מגוונים ועמידות חסרת תקדים.
גם אצלי הן התנחלו והייאוש התגבר.
לקראת האביב נכנסתי לבית "לבנדר" – של טלי ועידו, שם צדה עיני את התכשיר שלהם נגד מכת הכינים.
זה אמנם נשמע כמו פרסומת, אבל זו ממש אגדה עם סוף טוב, והקלה שלא תתואר.
אני לא הראשונה שממליצה על התכשיר האלוהי הזה – הוא נעים, פשוט ויעיל להפליא.
אל תקלו ראש, הקלו על עצמכם ובואו נשאיר את הכינים רק בהגדה של פסח."

בקצרה על: ראש שקט

הצטרפו לאלפי הלקוחות של הקרם הייחודי שלנו – 100% טבעי ויעיל לסילוק וטיפול בכינים. תכשיר נגד כינים בעל הרכב שמנים וחמאות ייחודי ושמנים אתריים מעולים לטיפול ולדחיית כינים.
 
כל הזכויות שמורות © לבנדר קוסמטיקה טבעית 2014
בניית אתרים בניית אתרים  |  קידום אתרים  |  אחסון אתרים  |  עיצוב אתר Noa Timor David