קוסמטיקה 100% טבעית
לפרטים

קרם אנטי אייגינג ליום

אנחנו כל הזמן שוקדים על מוצרים חדשים כדי להעניק לעורך את הטוב ביותר גם ביום וגם בלילה. אל סדרת האנטיאייג'ינג הייחודית שלנו, העשירה באצה האדומה, מתווסף קרם אנטי אייגי'נג ליום שיחולל פלאים לעור פנייך, קרם שכל מי שמתנסה בו מבחינה בשינוי לטובה בעור פניה בתוך זמן קצר - העור רך יותר, אלסטי, חיוני ובוהק.

מהו הפלא אדום 

האצה האדומה (Haematococcus pluvialis) - אצת ים שמקורה בחופי הוואי. כדי להגן על עצמה מקרינת השמש האצה האדומה מייצרת חומר הנקרא אסטקסנטין (Astaxanthin) - אותו חומר מוגדר ע"י תעשיית הקוסמטיקה כתוסף-על בשל היותו נוגד חמצון עוצמתי . מדינת ישראל מובילה בעולם בגידול אצות ואחד "המפעלים" המובילים בעולם נמצא בקיבוץ קטורה בערבה. תנאי הגידול היחודיים גורמים לאצות להפיק אסטקסנטין רב ואותו חומר משמש למוצרי קוסמטיקה עילית. במאמר נרחב יותר אספנו עבורך כמה מחקרים שנעשו על האסטקסנטין.
סדרת האנטיאייג'ינג של לבנדר היא סדרה ייחודית אשר מוצריה 100% טבעיים, עשירים באצה אדומה ומעניקים לעור הפנים שלך את הטיפול העוצמתי ביותר לאורך כל היממה.

קרם אנטי אייג'ינג ליום

קרם עשיר באסטקנטין האנטי-אוקסידנטי, מעכב סימני הזדקנות, שומר על העור מפני השמש, נספג בקלות ומזין את העור עד לשכבות העמוקות! הקרם מעניק אלסטיות ומראה חיוני ובשימוש לאורך זמן יכול מטשטש כתמי פיגמנטציה. הקרם עשיר בחומרי גלם 100% טבעיים ואיכותיים:

השילוב המדויק של כל המרכיבים מבטיח לעורך טיפול יסודי ועמוק ויחד עם זאת עדין וטבעי במרקם וריח נפלאים.

100% טבעי ויעיל

כמו כל מוצרינו גם קרם זה מרוכז מאד ועשיר ולכן נדרשת כמות קטנה בכל שימוש.
הקרם מגיע בבקבוק לחיץ המבטיח סטריליות ונוחות.
 
לכל מוצרי האנטי אייגי'נג של לבנדר

בקצרה על: קרם אנטי אייגינג ליום

קרם אנטי אייג'ינג ליום המכיל את החומר הפעיל באצה האדומה - האסטקסנטין. חומר נוגד חימצון עצמתי שיעניק לעורך את הלחות החסרה לו ויחזיר לאחור את סימני הגיל.
 
כל הזכויות שמורות © לבנדר קוסמטיקה טבעית 2014
בניית אתרים בניית אתרים  |  קידום אתרים  |  אחסון אתרים  |  עיצוב אתר Noa Timor David