מרעננים את הקיץ! 20% הנחה על סבון שני!
לפרטים

עיסוי גוף ושמני עיסוי מומלצים

במגע האנושי ישנה עוצמה יחודית והעיסוי מלווה את התרבות האנושית מזה אלפי שנים ושמקשר אותנו לשנות הינקות שלנו ולצורך המולד והטבעי במגע.

עם השנים אנו נוטים לשכוח או להדחיק צורך זה, אך חלק מכוחו של העיסוי וההנאה שבו טמון בדיוק בהשפעה הקדומה העוצמתית של המגע, יחד עם ההשפעה על רקמות ושרירי הגוף – שחרור השרירים, החייאת תאים, שיפור בזרימת הדם והחמצן לרקמות, וכמו שניתן לחוש בחיבוק חם למגע - עצמו יש השפעה מאזנת גם על הנפש.

עיסוי נקשר אצל רבים כטיפול מפנק בעת חופשה, אך הוא יכול בהחלט להיות גם חלק משגרת החיים שלנו ומאורח חיים בריא כולל גם עצירה של המרוץ היומיומי והקדשת זמן איכות גם לגוף ולנפש. דווקא בשבוע רגיל עמוס ומתוח עם הגוף והנפש שלנו זקוקים לתשומת לב ולכך שנפנה זמן ויחס עבורו.

עיסוי שבועי מקצועי הוא בחירה נפלאה אבל כמה מאיתנו מעניקים לעצמם את המתנה הזו?

עיסוי גוף ממקום של נתינה ופניות

כדי להעניק עיסוי מרגיע ומהנה אין צורך להיות להיות מומחה, ניתן לתת מנה של מגע משמעותי מתוך רצון להיטיב. העקרונות פשוטים - לבוא מתוך רצון לנתינה. לבוא פנוי/ה.
אני רואה עיסוי ככלי מעולה להפגת מתחים ויצירת קרבה הוא מתאים ליצירת אינטימיות עם הילדים ועם בני/בנות הזוג על מנת שהעיסוי יהיה מהנה עבור שני הצדדים חשוב שיתקיימו מספר תנאים:

רוב האנשים יסתדרו נפלא עם עיסוי כפות ידים אחריו אהוב מאוד הוא העיסוי לכפות הרגלים. עיסוי קרקפת מרגיע מאוד וגם האדם הלחוץ ביותר יחוש הקלה אחרי שתעסו לו את הקרקפת רבע שעה.

מבחינת אורך העיסוי - לא חייב להיות ארוך 5 דקות זה טוב 15 דקות מעולה 20-25 דקות זו מתנה יקרת ערך. יחד עם זאת ישנם אנשים שיעדיפו עיסוי קצר וכאלו המעדיפים דווקא ארוך יותר. פשוט לשאול.

המלצות במהלך עיסוי

בין מוצרי לבנדר תוכלו למצוא שמני עיסוי מעולים המבוססים על שמני בסיס איכותיים ועשירים בשמנים אתרים:

בהצלחה

בקצרה על: עיסוי גוף ושמני עיסוי מומלצים

עיסוי גוף עם שמני עיסוי - דרך נפלאה להביא את הגוף הנפש לרגיעה. הצורך במגע הנו בסיסי אך לרוב עיסוי נתפש כמותרות. הנה כמה המלצות לעיסוי מושלם.
 
כל הזכויות שמורות © לבנדר קוסמטיקה טבעית 2014
בניית אתרים בניית אתרים  |  קידום אתרים  |  אחסון אתרים  |  עיצוב אתר Noa Timor David