חדש! משלוח חינם ברכישה מעל 150ש"ח
לפרטים

סרום לשיער

השיער – חלק בלתי נפרד מהזהות שלך, מעיד על אופייך – קפדני ואסוף או משוחרר ומפוזר. בא לך להשתגע – את אוזרת  אומץ וצובעת פס בורוד, את ביום קצת יותר מורכב – את אוספת ומכנסת גם את השיער.  יש לו גם קשר ישיר לתזונה שלך ולמצבך הבריאותי והוא יעיד האם את ישנה ואוכלת טוב בתקופה האחרונה.

בנוסף לכך השיער שלך מושפע מאד מהחומרים שאת בוחרת לשים עליו: השמפו, המרכך, המסיכה, הקרם. פעולות יומיומיות שמטביעות את חותמן ומעידות על הבריאות של שיערך.

אז מה את עושה ביומיום שכל כך לא מיטיב עם שערך?

נשים רבות נוהגות למרוח קרם לשיער או סרום אחרי חפיפה כדי להוריד נפח, לסדר את השיער ולתת לו ברק. הקרמים והסרומים הנמצאים על המדף מכילים חומרים ממשמרים (פרבנים), סיליקון, חומרי ריח סינתטיים ועוד ועוד כימיקלים שמטרתם לשמר את חיי המדף של הקרם על חשבון בריאות השיער.

סרום לשיער

אולי בטווח הקצר הם משיגים לך את המראה שאת רוצה אבל בטווח הארוך הם מזיקים לשיער, מייבשים ומגבירים קצוות מפוצלים. חומרים אלו גם נספגים אל הגוף דרך הקרקפת ולעתים רבות משאירים גירוי בראש היוצר גרד, קשקשים ואף לנשירה מוגברת. 

איך משנים ומיטיבים עם השיער?

עוברים למוצרים טבעיים. הקפדה על ניקוי והזנה לשיער ללא כימיקלים סינתטיים יבטיחו לך הבראה והתחדשות של השיער ועור הקרקפת. הכניסי לשגרת הטיפוח שלך סרום לשיער - סרום 100% טבעי המשאיר שיער רך, נעים למגע ומזין אותו. בניגוד לקרמים הקיימים על המדפים - הסרום אינו מכביד על השיערה ומבטיח לך שיער קליל. כמה טיפות בכל יום יעניקו לשיערך חיים וברק.

מה יש בו שאין בסרומים אחרים?

הרבה מאד חומרים מהטבע. לסרום הזה בחרנו את החומרים האיכותיים ביותר, שמנים צמחיים וארומטיים מובחרים ששילובם יוצר מרקם נעים וקליק וריח נפלא!

מה לא תמצאו בסרום לשיער שלנו?

כמו כל מוצרינו - גם הסרום 100% טבעי. הוא אינו מכיל חומרים משמרים, סיליקון, חומרי ריח סינתטיים, שמן דקל.
לסיכום, הסרום מרוכז מאד ולכן יעיל וחסכוני לשימוש. כמה טיפות יומיומיות של טבע לשיער מלא לחות וחיוניות.

לכל מוצרי הטיפוח וההזנה לשיער שלנו

 

 

בקצרה על: סרום לשיער

סרום לשיער - שילוב ייחודי של השמנים האיכותיים ביותר לטיפול יומיומי ושיקום השיער. הסרום ישאיר את שיערך גמיש, קליל, חיוני ומלא ברק.
 
כל הזכויות שמורות © לבנדר קוסמטיקה טבעית 2014
בניית אתרים בניית אתרים  |  קידום אתרים  |  אחסון אתרים  |  עיצוב אתר Noa Timor David