X
מבצע 3+1 על כל המוצרים באתר ובחנות!
לפרטים

סרום טיפולי לעור שמן ואקנטי

סרום ייחודי המשלב תערובת שמנים, שרפים, מיצויי צמחים להקלה על תופעות אקנה ושיפור ניכר לעור הפנים.


עור שמן עם נטייה לאקנה דורש התייחסות וטיפול אחרים. אופן הטיפול בעור שומני מחייב שמירה עליו נקי ומאוזן באופן כזה שיפחית את הפרשת השומן העודף היוצר את הפצעונים. לקח לנו זמן רב לפתח את הסרום החדש, הוא עבר וריאציות שונות שניתנו לנסיינים ונסייניות בעלי עור שמן ובכל גרסה שלו שיפרנו אותו יותר ויותר והגענו לשילוב המרכיבים האפקטיבי ביותר. 

כל מרכיב ומרכיב בסרום בעל תפקיד יחודי ומוכח מדעית ומקובל אף ברפואות עממיות לטיפול באקנה.

אז מה הפוך אותו לכל כך אפקטיבי? לפני הכל חשוב להסביר כיצד נוצרים פצעוני אקנה ומדוע טיפול בשמנים מצוין גם לעור המפריש שומן עודף:

כיצד נוצרים פצעונים

בלוטות חלב הן בלוטות זעירות הנמצאות ליד פני שטח העור. הן צמודות לחורים קטנים בעור (זקיקי השיער) דרכם השערה גדלה ויוצאת מהעור. בלוטות החלב נועדו לשמן את השיער והעור ולמנוע את התייבשותם. פעולה זו נעשית ע"י הפרשה של חומר שומני הנקרא סבום. עור שומני הוא עור בו הבלוטות מייצרות יותר מדיי סבום כאשר הסבום העודף מתערבב עם תאים מתים וביחד הם יוצרים סתימה של הזקיק. קומודון או פצעון אקנה בסיסי הוא בעצם זקיק שיער שנסתם עם שומן ותאי עור מתים. הקומודונים יכולים להתפתח לבליטות הנקראות ראשים לבנים או ראשים שחורים. מידע נוסף על היווצרות אקנה תוכלו לקרוא בסדרת מאמרים שהקדשנו לנושא.

למה בכלל צריך שמן לעור שממילא מפריש עודף שמן הגורם לאקנה?

חלק מהסיבות להפרשה עודפת של שומן בעור והיווצרות של פיצעונים הוא מחסור בחלק מהשומנים שהעור לא מייצר באופן תקין כמו linoleic acid ולכן כפיצוי הוא מייצר הרבה יותר סבום. שימוש בשמנים נכונים עם תכולה גבוהה של linoleic acid מאזן את העור עם חומצות השומן הנכונות וגורם להפחתה והפרשה בריאה יותר של שומן טבעי וכתוצאה מכך לפחות אקנה.

עניין נוסף הוא הטיפול והניסיון המאוד אגרסיבי של טיפולים שונים לייבש את העור. ייבוש של העור גורם לעור ליצור שומן עודף על מנת לפצות על כך ולכן גורם להיווצרות אקנה מוגבר וחוזר חלילה.

בסרום הטיפולי שלנו שמני הבסיס המעולים לעור שמן אקנטי גם מאפשרים להחדיר לקומודונים את החומרים הפעילים האנטיבקטריאליים בסרום ובכך לשפר פעילותם.

חומרי הגלם מהם רקחנו את הסרום הטיפולי

השילוב הייחודי במינונים המדויקים יוצר סרום קליל, הנספג בקלות שומר על הלחות הטבעית של העור ומאפשר לו לנשום. תוסיפו לכך את הריח המושלם שלו וקיבלתם סרום שפשוט כיף להשתמש בו יום יום.

כפי שציינו - עור שומני מחייב טיפול מקיף והכי חשוב - לא אגרסיבי. טיפול עדין שאינו יותר גירוי מיותר. סדרת האקנה שלנו מעניקה לעור את הטיפול הדרוש:

 


 

*נכתב ע"י: עידו משעל: (BA ביולוגיה, .B.Sc – הנדסה כימית, M.Sc.- הנדסת חומרים (טכניון)

*כל הכתוב באתר על דעת הכותבים ומיטב ניסיונם ואינם תחליף לחוות דעת רפואית.

 

מקורות

 1. Antimicrobial activity of β-CD finished and apricot kernel oil applied fabrics, Haewon Chung,Joo-Yeon Kim
 2. Essential fatty acids and acne, Donald T.Downing, Ph.D.Mary EllenStewartPh.D., Philip W.Wertz Ph.D., John S.StraussM.D.
 3.  Cannabidiol exerts sebostatic and antiinflammatory effects on human sebocytes
 4. Analysis of Cannabinoids in Hemp Seed Oils by HPLC Using PDA Detection
 5. The Composition of Hemp Seed Oil and Its Potential as an Important Source of Nutrition
 6. ACNE AND ITS TREATMENT LINES, Chanda Ray, Poornima Trivedi, Vikas Sharma
 7. Application of the essential oil from copaiba (Copaifera langsdori Desf.) for acne vulgaris: a double-blind, placebo-controlled clinical trial.
  da Silva AG1, Puziol Pde F, Leitao RN, Gomes TR, Scherer R, Martins ML, Cavalcanti AS, Cavalcanti LC.
 8. Antimicrobial activity of Brazilian copaiba oils obtained from different species of the Copaifera genus.
  Santos AO1, Ueda-Nakamura T, Dias Filho BP, Veiga Junior VF, Pinto AC, Nakamura CV.
 9. Therapeutic Properties of New Zealand and Australian Tea Trees
  Anitra C Carr

בקצרה על: סרום טיפולי לעור שמן ואקנטי

סרום טיפולי לעור שמן ואקנטי מספק מגוון חומצות שומן החסרות בעור אקנטי יחד עם הזנת העור יחד עם מיצויים ושמנים פעילים המוכחים כאנטיבקטראילים ופעילים כנגד acne vulgaris החיידק הקיים בקומודנים.
 
כל הזכויות שמורות © לבנדר קוסמטיקה טבעית 2014
בניית אתרים בניית אתרים  |  קידום אתרים  |  אחסון אתרים  |  עיצוב אתר Noa Timor David