מרעננים את הקיץ! 20% הנחה על סבון שני!
לפרטים

כינים טיפול טבעי

מתישבת לכתוב והראש מתחיל לגרד – כותבת על כינים.


 ההכרות שלי עם כינים הייתה בכיתה א‘. אז בכל יום שישי, כחלק משגרת בית הספר, היתה האחות נכנסת לכיתה עוברת ילד/ה ילד/ה, בודקת את הראשים וממלמלת בקול נמוך אך נשמע: "נקי, ביצים ,כינים". המורה שצעדה אחריה, היתה רושמת: נקי ,ביצים או כינים. ומי שנמצא נגוע נשלח מבית הספר לביתו. הרשו לנו לחזור רק אחרי שנבדקנו ונמצאנו נקיים מכינים. חוויה בהחלט לא נעימה.

היום קבוצת הנדבקים כבר לא מוגבלת לילדי היסודי, ניתן להידבק בכינים בכל גיל מתינוקות ועד הסבתות , וכבר ידוע שאין קשר למצב סוציו אקונומי. לפעמים נדמה לי שלכולם יש כינים וכולם מתקשים להיפטר מהן. ויש אפילו לא מעט הורים שמספרים שויתרו.

כמה עובדות על כינים

הניסיון האישי שלי עם הכינה נחמה 

כאמא, נפגשתי לראשונה בכינים כשבתי היתה בת שנה וחצי והביאה הביתה על הראש חיות קטנות ו…מגעילות (ואני חובבת חיות בד"כ). חיפשתי פתרון, פניתי לבית המרקחת, אך שם יכולתי לקנות רק תכשירים שבמפורש מצויין עליהם "לשימוש מעל גיל שנתיים". לא זאת בלבד, אלא שברשימת המרכיבים הופיעו שמות שזיהיתי כקוטלי חרקים חריפים המשמשים להדברה חקלאית (!) כך שבצר לי, בחרתי בפתרון מתיש וכואב של סירוק יום יומי, שכלל מחאות קולניות של בכי וצרחות מצד בתי הקטנטונת, ותחושת חוסר אונים מצידי. עד שפיתחנו את "ראש שקט", קרם לסילוק ודחיית כינים.

אחרי סירוקים משפחתיים רבים ומספר גרסאות הפך ראש שקט, הקרם לסילוק ודחיית כינים ה100% טבעי שלנו לאחד ממוצרי הדגל של לבנדר. הוא יעיל בסילוק הכינים, במניעת ההדבקה וחשוב מאד – הוא מתאים לשימוש בכל גיל ואינו פוגע בילדים.

המריחה קלה הטיפול קצר ואינו מלווה בצרחות, והחלק הטוב הוא, שכל עוד  מקפידים על שימוש בו כמונע כינים באופן יומיומי – יש באמת ראש שקט! ולאף אחד הראש לא מגרד.

על מרכיבי ראש שקט, אופן פעולתו וביקורות תוכלו לקרוא כאן

השנה כשהבן הקטן הלך לקיטנה וחזר עם ראש מגרד טיפלתי מיד. אבל כששלחתי אותו למחרת נחלתי אכזבה, הוא טופל אבל האם החבר/ה שהדביקו טופלו? למרות שהקרם גם מונע הידבקות ההרגשה שלי היתה טובה יותר אם הייתי יודעת שגם חבריו טופלו.

מאז אני מסתובבת עם המחשבה שטיפול בכינים צריך להיות קבוצתי. כמו שבבית כשלילד אחד יש כינים בד"כ גם אחותו ואמא שלו עושות טיפול . נראה לי הגיוני שאם בכיתה ג/2 יש כינים אולי כדאי שבסופשבוע הבא כל כיתה ג/2 תעשה טיפול, אולי אפשר אפילו לקבוע על סופשבוע שבו כל הורי בית הספר מטפלים בכינים. מה דעתכם? לדעתי זה אפשרי בעיקר במסגרות קטנות או פרטיות ויחסוך הרבה כאב זמן וכסף. 

מה עוד ניתן לעשות בטיפול בכינים?

לקוחות כתבו לנו

אני מורחת לבת שלי בת שלוש את הקרם כבר חצי שנה ולמרות שהיו כינים לילדים אחרים בגן לבת שלנו לא היו כינים. אני שמה לה קצת קרם מיד אחרי חפיפת הראש. אנחנו שמות קרם על ראש רטוב ואז מסרקות את השיער. הערך המוסף של הקרם הוא שהוא משמש אצלנו כמרכך שמאפשר לפרום את הקשרים המרובים שנוצרים אצלה בשיער בקלות רבה. חוץ מזה היא מאוד אוהבת להשתתף בתהליך ולמרוח את הקרם בעצמה על השיער. הריח נעים מאוד והתוצאה היא שאין לנו כינים.

מיכל

—————————————

טלי,

לקח לי זמן להגיד תודה על המוצר הנפלא, כי פחדתי מעין רעה…אז אחרי שניסינו באמת הכל, וכולל סירוקים אינטנסיביים בינוקא בן שנה וחצי, פליית ביצים וכינים כל יום, הקרם הזה, פשוט אמר שלום ולא להתראות לכינה נחמה! טפו טפו טפו! השימוש קל ופשוט, הריח נעים והעיקר – הבריאות, ושהכינים לא ישובו! הרבה תודה ושמחים להמליץ!

עופרי וערן

 

בקצרה על: כינים טיפול טבעי

טיפול טבעי בכינים - תכשיר נגד כינים רגיל המכיל כימיקלים לעומת תכשיר נגד כינים טבעי, נקי, טהור שיכולים להילחם בתופעה המגרדת ביעילות גבוהה.
 
כל הזכויות שמורות © לבנדר קוסמטיקה טבעית 2014
בניית אתרים בניית אתרים  |  קידום אתרים  |  אחסון אתרים  |  עיצוב אתר Noa Timor David