מרעננים את הקיץ! 20% הנחה על סבון שני!
לפרטים

האנשים של לבנדר

טלי מצליח ועידו משעל, בני זוג, הורים ל-4 ילדים.  
גרים במושב עין עירון, בבית עם מודעות לאחריות שלנו על חיינו וסביבתנו. שם הכל התחיל.
  • טלי מצליח - MA בייעוץ חינוכי, מנחת קבוצות, רפלקסולוגית בכירה – עוסקת בטיפול הוליסטי להעצמה אישית וקבוצתית.
    אחראית על הפיתוח הארומותרפי והשיווק של המוצרים.
  • עידו משעל - BA ביולוגיה, .B.Sc – הנדסה כימית, M.Sc.- הנדסת חומרים (טכניון) והומאופט קלאסי RCHom. עם ניסיון ארוך כמהנדס כימי בתעשייה, מתמקד תקופה ארוכה בחקר החומרים הטבעיים והאיכויות שיש בהם. יחד עם שילוב ידע הומיאופתי רחב וטיפול באנשים אחראי על הפיתוח והייצור של מוצרי לבנדר במעבדות שלנו מעבדות מעבר לחומר.

יחד אנו עוסקים בגידול הילדים ובפיתוח קו המוצרים הטבעיים והאקולוגים של לבנדר.

רקע

אחרי תקרית הדגים בשנת 2006 התחלנו בלמידת הנושא ופיתוחים ראשוניים שנועדו לענות על הצרכים של בני ביתנו. כל מוצר שיצרנו העברנו גם לשכנים ולחברים לנסות ולאור התגובות הטובות שכללו שיפור במצבים בריאותיים לא פשוטים, הבנו שאנו מביאים ללקוחותינו מוצרים ייחודים הנותנים מענה אמיתי למגוון צרכיהם.

הלקוחות הראשונים שלנו היו ילדינו, חברי המושב והורים שהכירו אותנו מבתי הספר והגן, אנשים שהמוצרים היטיבו עימם סיפרו לחבריהם וכך מיום ליום נוצרת קהילה רחבה של אנשים המרגישים את ההבדל ומעדיפים את המוצרים ה-100% טבעיים של לבנדר.

תקרית הדגים הביאה אותי, טלי, לחבר את האמונה הגוברת שלי בצורך בחלופה הטבעית, עם הזיכרון המר שהיה לי מילדות, בכל הנוגע לחומרים כימיים. מאז ומעולם אני זוכרת את עצמי סובלת בקרבת חומרי ניקוי, מתקשה לשאת את הריח החריף. פעמים רבות אף הרגשתי שאני הופכת חולה כתוצאה מהמגע איתם. כשכולם התבשמו בבשמים ואפטר שייבים, אני הייתי מתעטשת ומאדימה, דומעת ומפתחת תגובות אלרגיות נוספות. ככל שחקרתי את הנושא התברר לי שאני לא לבד. תינוקות, נשים בהריון, ועוד אנשים בעלי רגישות גבוהה כמוני, מגיבים בעוצמה רבה לאותם ריחות לא מפינוק או סף סבל נמוך, אלא משום שאותם ריחות מופקים מחומרים סינטטיים שאינם בריאים לגוף שלנו (נזלת כרונית מכירים..).

לשמחתי, גיליתי שיש פתרון!

בעזרת נוסחאות שעידו הרכיב, התחלתי לייצר קרמים וסבונים טבעיים על בסיס שמן זית וחומרים טבעיים נוספים, ואף לבשם אותם בריחות עדינים ונעימים, טבעיים, משמנים אתרים טהורים. הכי משמח מבחינתנו, שלא מדובר רק במוצרים "יפי נפש" שמתיימרים להיות האופנה האחרונה בטרנד השמירה על איכות הסביבה, אלא במוצרי טיפוח טבעיים ואקולוגיים, מוצרים שאנו בטוחים שיקירינו בכל הגילאים יוכלו להשתמש בהם בביטחון ולאורך זמן. מוצרים יעילים מאד, בטוחים לשימוש לכולם, כולל תינוקות, קשישים, נשים בהריון, חולי סרטן ובעלי רגישות גבוהה.

למידע נוסף על "לבנדר"

מהי קוסמטיקה 100% טבעית

מוזמנים לקרוא מה כתבו עלינו בתקשורת

בקצרה על: האנשים של לבנדר

טלי מצליח ועידו משעל, בני זוג, הורים ל-4 ילדים. חיים במושב עין עירון, בבית, עם מודעות לאחריות שלנו על חיינו וסביבתנו. שם הכל התחיל.
 
כל הזכויות שמורות © לבנדר קוסמטיקה טבעית 2014
בניית אתרים בניית אתרים  |  קידום אתרים  |  אחסון אתרים  |  עיצוב אתר Noa Timor David