מרעננים את הקיץ! 20% הנחה על סבון שני!
לפרטים

דאודורנט טבעי ויעיל

דאודורנט הוא אחד מתכשירי הקוסמטיקה בהם נעשה שימוש באופן יומיומי ובאותו מקום (בית השחי). מתוך מחשבה על בריאותנו, היום ובעתיד, חשוב לבחור את הדאודורנט המתאים.

בלבנדר מייצרים דאודורנטים 100% טבעיים ויעילים המונעים את ריח ההזעה מבלי לפגוע בתהליך ההזעה החשוב לגוף.

תהליך ההזעה הוא תהליך מרכזי וחשוב בגוף עפ"י כל גישה רפואית שהיא (למאמר), מכאן ברורה הבעייתיות שיכולה להיגרם משימוש בחומרים הגורמים להפרעה לתהליך חשוב זה (מלחי אלומיניום) כפי שקיימים ברוב הדאודורנטים בשוק. בנוסף לכך דאודורנטים רבים בשוק מכילים חומרים רבים כולל פרבנים (חומרים משמרים) שבמחקרים מדעיים בשנים האחרונות עולה קשר בינם לבין עליית השכיחות בסרטן השד באוכלוסיות המערביות. מכל האמור לעיל ברורה החשיבות לשימוש בדאודורנטים טבעיים שלא פוגעים בתהליך ההזעה הטבעי ולא מכילים חומרים בעייתים אלו.

למה קרם דאודורנט טבעי?

אחת השאלות הראשונות ששואלים אותנו משתמשים חדשים זה למה קרם? לחלק מהאנשים מפריע הרעיון של מריחת דאודורנט. אז יש לנו מספר סיבות טובות כתשובה לשאלה למה דווקא קרם דאודורנט:

איך עובד קרם הדאודורנט של לבנדר? 

קרם דאודורנט טבעי של לבנדר אינו פוגע בתהליך ההזעה הטבעי של הגוף ומונע רק את ריח הזיעה. הדאודרנט יעיל מאוד. יש לציין כי יעילותו של הדאודורנט משתנה מאוד מאדם לאדם אך רוב לקוחותינו מדווחים כי הדאודורנט מונע את ריח הזיעה שלהם למשך יום שלם.
יעילות זאת מושגת באמצעות ההרכב המיוחד של הדאודורנט שלנו הכולל: חמאות ושמנים צמחיים המטיבים ומשפרים את מצב העור, סודה לשתייה המאזנת את PH העור, הפוגעת בחיידקים ומונעת את החמצת הזיעה. פעולתו של הדאודורנט משולבת עם פעילות הרכב השמנים האתרים הייחודי שגם הוא יעיל להקטנת אוכלוסיית החיידקים הקיימת בבית השחי. אוכלוסיית חיידקים גדולה היא ההופכת את הזיעה מחומר חסר ריח לריח הזיעה המוכר לנו. 

יתרונותיו של קרם הדאודורנט הטבעי

יתרונותיו של קרם הדאודורנט הטבעי של לבנדר באים לידי ביטוי בחומרים שאינו מכיל כמו גם בנזקים שאינו גורם:


בגיליון אוגוסט של המגזין חיים אחרים, הושווה קרם הדאודורנט שלנו עם מוצרים טבעיים אחרים וקיבל שבחים רבים.

תגובות רבות של לקוחות לימדו אותנו שהמעבר לדאודורנט הטבעי של לבנדר פותר במקרים רבים בעיות רבות כדוגמת:

לצפייה בלקוחות מרוצות - לחץ/י כאן

לקוחות כתבו לנו

 

לאחר שימוש של שנים באבן מינרלית, איזה תענוג למצוא דאודורנט חדש, נוח לשימוש, יעיל מאוד, נעים וריחני, שדרוג אמיתי! שמחתי לגלות שהקרם אפקטיבי גם בימים החמים. מומלץ מאוד!!!:)

גבריאלה


אני מניקה ולכן משתמשת בגרסה נטולת הריח, אחרי לילה פעיל (של הנקות) ובקרים מתישים אני עדיין נשארת נטולת ריח זיעה. שם בכיס הקטן את כל שאר הדאודורנטים שהכרתי! מומלץ בחום
רוני


אני משתמשת בקרם הדאודורנט בריח לימון שלכם מזה חודש, ועתה, משהגיעו הימים החמים, אני יכולה להצהיר בפה מלא ובוודאות שהוא פשוט מצויין.
נפלא שלא צריך להתפשר על אסתטיקה בשביל בריאות, והתחלתי להמליץ עליו בחום למכריי.
תודה רבה!
אורית א.
B.Sc
דיאטנית קלינית
מתמחה בצמחונות וטבעונות

בקצרה על: דאודורנט טבעי ויעיל

בלבנדר אנו מייצרים דאודורנטים 100% טבעיים ויעילים המונעים את ריח ההזעה מבלי לפגוע בתהליך ההזעה החשוב לגוף.
 
כל הזכויות שמורות © לבנדר קוסמטיקה טבעית 2014
בניית אתרים בניית אתרים  |  קידום אתרים  |  אחסון אתרים  |  עיצוב אתר Noa Timor David