לכניסה לחשבונך עגלת קניות0 פריטים
עבריתעברית

שמפו ללא מלחים וכימיקלים סינטטים

הזעה ודאודורנטים חדשות לבנדר כינים ויתושים מוצרי לבנדר כימיקלים בקוסמטיקה טיפול באקנה חומרי גלם שאלות נפוצות אודות לבנדר מרכז מבקרים טיפול בבעיות עור חיים בריאים טיפוח טבעי לעור מבצע

בקצרה לממהרים: חומרים רבים המופיעים על גבי התווית של השמפו שלך הם כימיקלים סינטטים שנועדו לתת לך הרגשה ששיערך נקי, בריא ומלא ברק. בפועל כימיקלים אלו מעודדים נשירה, גירוי בקרקפת וקשקשים. העדיפו תמיד שמפו ללא מלחים, ללא חומרים משמרים וללא רכיבים מהחי. שימוש קבוע בשפמו טבעי יחזיר לשיער שלכם את הברק והלחות הטבעיים שנלקחו ממנו.


אנחנו חיים בעידן שהמודעות לבריאות הגוף והנפש רק עולה ויש היום התעניינות הולכת וגוברת להשפעות המזיקות של החומרים הכימיים שמכניסים לנו בטואלטיקה והקוסמטיקה – חומרים שעל השפעתם לא ממש רוצים שנדע. היום יותר ויותר אנשים מחפשים שמפו ללא מלחים, תכשירי טיפוח ללא חומרים משמרים וללא כימיקלים. התעשייה עושה הכל על מנת שהמוצר ייראה טבעי ובריא ולכן אנו רואים את המשפט 'ללא מלחים' או 'ללא פרבנים' על הרבה סוגי שמפו, האם זה מספיק, ומה זה אומר? אנחנו גם יודעים שניסויים על בעלי חיים בתחום הטואלטיקה וקוסמטיקה אינה דרך לגיטימית לייצר לנו מוצרים, איך נדע?

למה דווקא שמפו ללא מלחים ומהי האשליה שבהקצפה

שימוש בכימיקלים במוצרים לטיפוח השיער המצב היום בתעשיית טיפוח הגוף והשיער מחייב בדיקה דקדקנית של החומרים המופיעים בתווית המוצר. יבטיחו לכם שהחומרים מעניקים "גמישות, רכות, ברק, ומראה רך וזוהר" הבעיה שזו רק אשליה ומעבר לתוצאה הרגעית חומרים אלה מזיקים וגורמים, בין היתר, לנשירת שיער כבר בגיל מאוד צעיר, פגעי עור ועוד.

אז מה מסתתר בשמפו שלכם?

כל המוצרים שמוזכרים נועדו לגרום לך לחשוב שהשמפו שבו את משתמשת מנקה, מרענן, ריחני וגורם לשיערך להיות מבריק. בפועל שימוש קבוע בחומרים אלו מייבש את השיער ואת עור הקרקפת, מעודד קשקשים, ונשירת שיער!

מה נמליץ לך?


 

הכותבת: ריקי לנגברג - Ph.D נטורופתית ותזונאית טבעית אתר: הנתיב לבריאות    נייד: 054-8091279

בניית אתרים  |  קידום אתרים  |  אחסון אתרים