X
לכניסה לחשבונך עגלת קניות0 פריטים
עבריתעברית

קוסמטיקה 100% טבעית

הזעה ודאודורנטים חדשות לבנדר כינים ויתושים מוצרי לבנדר כימיקלים בקוסמטיקה חומרי גלם שאלות נפוצות אודות לבנדר מרכז מבקרים טיפול בבעיות עור חיים בריאים טיפוח טבעי לעור מבצע
  • חוות דעת

    מוצרי לבנדר הינם מוצרים טבעים וטובים. בנוסף לכך הם גם מוצרים מרפאים כמו לדוגמא: 1. סבון עדיןלבנדר - מרפא אסטמה של העור. 2. דאורדורנט לבנדר - טוב למי שסובל מכויות בבית השחי ולרגישויות למיניהם. 3. סבון גילוח לגבר - מונע רגישיות של העור לאחר גילוח. 4. עידו וטלי - אמינים ונותני שירות מעולה!!! יישר כח!..

    Shirit
  • חוות דעת

    מאד אוהבת את סבוני הליפה ואת סבוני הגרגרים שמעניקים לעור תחושת רכות נהדרת. משתמשת גם בדיאודורנט החדש (סטיק)וקרמים לידיים ורגליים. מצויינים כולם! (זו אינה פרסומת כמובן, המלצה מהלב ♥) המשיכו לחדש ולהפתיע. חג אביב שמח.

    ציפי צ.

אנו מייצרים אך ורק קוסמטיקה 100% טבעית!

במוצרי הקוסמטיקה ה-100% טבעיים של לבנדר תמצאו את הטבע במלוא הדרו. אנו מפתחים ומייצרים את מוצרינו בהתבסס על מידע וניסיון רב שנים בהומיאופתיה וארומתרפיה יחד עם ידע רחב והיכרות עם עולם הכימיה ועם המחקרים העדכניים בתחומים אלו בעולם.

חנויות לבנדר: כרכור, כפר-סבא, שרונה מרקט תל-אביב, "אורכיד" קרית חיים, באתר ובנקודות מכירה מובחרות

קוסמטיקה 100% טבעית בריאה יותר

היום אפילו המחקרים הרפואיים כבר יודעים להגיד כמה טובים להזנה וטיפוח של העור: שמן הזית, חמאת השיאה, חמאת קוקוס ושמן השקדים, ועל ההשפעות החיוביות על הגוף והנפש של השמנים האתריים. במוצרי לבנדר תמצאו מוצרים שמיוצרים 100% חומרי גלם משובחים.

בקו  המוצרים של לבנדר אנו נמנעים משימוש בחומרים החשודים כמזיקים לאדם או לסביבה, אנו נמנעים משימוש בתוצרי לוואי של תעשיית הנפט, חומרי ריח סינטטים, חומרים משמרים, אלומיניום, אלכוהול, שומן בע"ח, שמן דקל ועוד.

תעשיית הקוסמטיקה מבוססת על חומרים המתגלים כבעייתיים לבריאות האדם בשימוש ממושך. מחקרים מדברים על כך שרכיבים במוצרי טיפוח עלולים לגרום/יוצרים גירויי עור, אסטמה של העור, יובש, מגרנות ואף גרוע מכך. לקריאה נוספת במאמרים שלנו.

קוסמטיקה 100% טבעית ונקיה 

מה ההבדל בין קוסמטיקה 100% טבעית לקוסמטיקה טבעית ו/או קוסמטיקה אורגנית ?

קוסמטיקה טבעית וגם אם היא 95% טבעית ואפילו 99% טבעית מכילה חומרים משמרים, ופעמים רבות מכילה תוצרי נפט אלרגניים בריכוז של %5, 10% ולפעמים יותר, ועוד רשימה ארוכה של כימיקלים.

קוסמטיקה אורגנית גם המאושרת והמחמירה ביותר, בהגדרה מכילה כ-20% חומרים אורגניים, אבל היא יכולה גם יכולה להכיל עד 5% חומרים מהנפט, חומרים משמרים וכו'.

חנויות לבנדר: כרכור, כפר-סבא, שרונה מרקט תל-אביב, באתר ובנקודות מכירה מובחרות

קוסמטיקה 100% טבעית מרוכזת ולכן חסכונית יותר

כל מוצרי לבנדר מרוכזים וטבעיים יותר מכל מוצר אורגני/טבעי אחר על המדף, ללא כל התוספות והמילים הקטנות. בקרמים לבנדר תמצאו רק שמנים וחמאות, שמנים אתריים טיפוליים, תמציות צמחי מרפא וויטמינים היוצרים יחד קרמים מעולים, ללא מים, ללא חומרים משמרים ומרוכזים פי 4 מכל קרם אחר בשוק. כל הקרמים אצלכם בבית מכילים כ-75% מים (המים אינם פעילים בקרם, לא מטפלים וכלל לא חודרים לעור) יחד עם כ-10-20% שמנים שהם החומרים הפעילים, דבר המחייב הוספת חומרים משמרים כפרבנים (המקושרים למגוון בעיות בריאות) וחומרים שמאפשרים לערבב את השמנים עם החמאות כאתילן גליקול או פוליאתילן גליקול המאפשרים ספיגה מהירה של הקרם לעור ובאותה עת גם פוגעים בו.

לא אחת לקוחות מספרות לנו שכשעברו לקרם הטבעי של לבנדר פתאום הן צריכות רבע מהכמות לשימוש ובגלל היעילות הגדולה שלהם והאפקטים הטיפוליים של הקרמים הן יכולות להפחית את כמות השימוש, להשתמש בקרם פעם ביומיים-שלושה ולשמור על עורם במצב מצויין ומאוזן.

קוסמטיקה 100% טבעית נקיה מתוצרי חיות

בלבנדר אנו משתמשים בחומרים 100% טבעיים ללא חומרים המופקים מחיות למעט שעוות דבורים בחלק קטן מהקרמים. האם ידעת שבחלק גדול מהקרמים אצלך על המדף המרכיב המרכזי הוא שומן חזיר? חפשי ותמצאי Stearic acid ברשימת המרכיבים המפורטת על גבי מוצרי הקוסמטיקה שלך.

קוסמטיקה טבעית 100% ואקולוגית

כל מוצרי הקוסמטיקה המיוצרים בלבנדר אקולוגיים משלב הייצור במפעל ועד לשימוש במים. המוצרים מתפרקים בקלות ובמהירות בטבע מזינים אותו ומיטיבים עימו. בביקור במפעל הייצור בבית לבנדר נשמח להציג לכם את מערכת טיהור השפכים האקולוגית שלנו עם דגים וצמחים הגדלים בשמחה על המוצרים שלנו. כל המוצרים מעולים לשימוש במערכות מים אפורים.

קוסמטיקה 100% טבעית עם שקיפות ודיוק

במוצרי לבנדר אנו מקפידים לכתוב את כל המרכיבים בעברית ובאנגלית באופן זהה ואחיד על גבי המוצר על מנת שכל אחד יוכל לקרוא ולדעת במה הוא משתמש הרשימה נגישה לכולם גם על גב המוצרים גם באתר. אם תסכלו על המדף אצלכם בבית תגלו שכאשר רשומים המרכיבים בעברית על המוצרים זה באופן חלקי בלבד ולפעמים רשומים רק החומרים שמופיעים בסוף רשימת המרכיבים באנגלית (המצויים בכמות הקטנה ביותר במוצר) כך שלמעשה אין קשר בין הרישום בעברית לרישום באנגלית והלקוח צריך זכוכית מגדלת והרבה זמן והשקעה על מנת לדעת במה הוא משתמש.

פיתוח וייצור 100% טבעי

את המוצרים שלנו אנו מייצירם במעבדה שהקמנו ושעוברת פיקוח שוטף של משרד הבריאות. חשוב היה לנו להשאיר את הייצור אצלינו כדי שתהיה לנו בקרה על איכות תהליך הייצור. את המוצרים מפתח עידו משעל - BA ביולוגיה, .B.Sc – הנדסה כימית, M.Sc.- הנדסת חומרים (טכניון) והומאופט קלאסי RCHom. בנוסף לכך עידו משעל בעל הכשרה של מעריך בטיחות ובעל ניסיון עשיר בתעשייה.

את מוצרי לבנדר תוכלו למצוא בחנויות לבנדר: כרכור, כפר-סבא, שרונה מרקט תל-אביב, באתר ובנקודות מכירה מובחרות

 


כל הכתוב באתר על דעת הכותבים ומיטב ניסיונם ואינם תחליף לחוות דעת רפואית.

 

 

בניית אתרים  |  קידום אתרים  |  אחסון אתרים