לכניסה לחשבונך עגלת קניות0 פריטים
עבריתעברית

סבון נוזלי טבעי משמן זית

הזעה ודאודורנטים חדשות לבנדר כינים ויתושים מוצרי לבנדר כימיקלים בקוסמטיקה טיפול באקנה חומרי גלם שאלות נפוצות אודות לבנדר מרכז מבקרים טיפול בבעיות עור חיים בריאים טיפוח טבעי לעור מבצע

לאחר תהליך פיתוח ארוך, פיתחנו סדרה סבון נוזלי טבעי המבוסס על שמן זית ועמו סדרה מיוחדת של סבונים ארומותרפיים טבעיים לחלוטין. הסבונים עדינים מאוד, מקציפים, שומרים על הלחות של העור ומיטיבים עם הגוף והנשמה.

הסבונים הנוזליים שלנו מיוצרים משמנים צמחיים בלבד, כאשר המרכיב העיקרי הוא שמן זית כתית מעולה extra virgin. (מעל 75% מתכולת השמנים) בסבונים שאנו מייצרים תכולת הסבון גבוה ביותר (מעל 25%), כלומר הם מרוכזים מאוד ומחזיקים לזמן שימוש ארוך.

הסבונים ידידותיים לאדם ולסביבה, מתפרקים בצורה מלאה בטבע ולכן מתאימים מאוד לשימוש במקומות בהם משקים עם מי מקלחות, ממחזרים מים או משתמשים במערכות לטיהור מים אפורים.

הסבונים של לבנדר אינם מכילים חומרים מהחי, חומרים משמרים (פרבנים), ,SLS ודומיו, חומצה בורית או חומרים אחרים החשודים כמזיקים. מתוך מחשבה על הסביבה סבוני לבנדר אינם מכילים שמן דקל אשר הפקתו ככרוכה בכריתת העץ. הסבונים אף אינם עוברים הסמכה באמצעות מלח הגורם להמלחת מים וקרקעות.

משפחת הסבונים שלנו כוללת סבונים לגוף ולפנים.

סבוני הגוף שלנו:

סבוני הפנים שלנו כוללים:

 

 

בניית אתרים  |  קידום אתרים  |  אחסון אתרים