לכניסה לחשבונך עגלת קניות0 פריטים
עבריתעברית

מוצרי טיפוח וקוסמטיקה טבעית לתינוקות ולילדים

הזעה ודאודורנטים חדשות לבנדר כינים ויתושים מוצרי לבנדר כימיקלים בקוסמטיקה חומרי גלם שאלות נפוצות אודות לבנדר מרכז מבקרים טיפול בבעיות עור חיים בריאים טיפוח טבעי לעור מבצע

תינוק בא אל העולם ואנו רוצים לתת לו יום יום את הטוב ביותר.

תינוקות היו מהלקוחות הראשונים שלנו והתוצאות שההורים ואנו ראינו בהם לאחר המעבר למוצרים שאנו מייצרים, הבטיח שותפות ארוכה.
ילדים ותינוקות שהמעבר לסבונים ולקרם תינוקות פתר או הקטין באופן משמעותי את בעיות העור מהם הם סבלו כאסטמה של העור (atopic dermatitis), גם עיסוי עם שמן העיסוי לתינוקות שלנו עשה פלאות לבעיות הגזים אצל תינוקות.קרם טיפולי עדין לתינוק

תינוקות באים לעולם עמוס גירויים מסוגים שונים, אנו מאמינים שאין צורך להוסיף "רעשים" ושיש לטפל בתינוקות בדרך עדינה שאינה מפרה איזון, אלא תומכת ונותנת מענה לצורך אמיתי. תינוקות הם בד"כ בעלי עור עדין ורגיש ולכן המוצרים שאנו מפתחים מכילים מרכיבים טבעיים בלבד במינונים עדינים המותאמים לתינוקות.

בייחוד עבורכם ועבור תינוקכם פיתחנו קו של מוצרים טבעיים ועדינים במיוחד המתבססים על חמאות ושמנים צמחיים בלבד. ללא SLS הידוע כחומר מגרה עורי, פרבנים כחומרים משמרים (אין אנו משתמשים בחומרים משמרים כלל) ולכן הקרמים שאנו מייצרים לא מכילים מים כלל. אין אנו עושים שימוש גם בטלק או בלנולין או תוצרי נפט אחרים ואנו מאוד ממליצים לבדוק את ההרכבים של כל מוצר שאתם עושים בו שימוש לילדכם.

במוצרים שאתם רוכשים בלבנדר הרכיבים כתובים בעברית ובברור.


הסבונים שלנו לתינוקות מבוססים על שמן זית כתית. חמאת שיאה אורגנית (קרטיה) היא הבסיס (מעל 45%) לקרם התינוקות ושמן שקדים מתוקים בכבישה קרה משמש כבסיס לשמן עיסוי. אל שמני הבסיס מצטרפים שמנים אתרים טהורים המתאימים לתינוקות.

עבור תינוקות וילדים אנו מיצרים סבונים נוזליים ומוצקים משמן זית כתית, שמן עיסוי, קרם להרגעת עור מגורה (קרם לתינוק), שמפו, מלח אמבט, קרם לסילוק ומניעת כינים.

ממבחר המוצרים לתינוקות :

בניית אתרים  |  קידום אתרים  |  אחסון אתרים