X
לכניסה לחשבונך עגלת קניות0 פריטים
עבריתעברית

אסטמה של העור

הזעה ודאודורנטים חדשות לבנדר כינים ויתושים מוצרי לבנדר כימיקלים בקוסמטיקה חומרי גלם שאלות נפוצות אודות לבנדר מרכז מבקרים טיפול בבעיות עור חיים בריאים טיפוח טבעי לעור מבצע
  • חוות דעת

    רציתי להמליץ על סבון ומשחה טיפוליים של חברת לבנדר בני בן השש סובל מאסטמה של העור ניסיתי כמה מוצרים שלא העבירו לו את הפצעים הנסיון האחרון היה עם הסבון והקרם הטיפוליים של חברת לבנדר שהעביר לו לגמרי את הפצעים שהיו לו, אנחנו משתמשים רק בסבון שלהם ממליצה מאוד למי שסובל מאסטמה של העור

    מיה מ.
  • חוות דעתבן השנתיים מוסר תודה ענקית. גם אנחנו התנסנו באטופיק דרמטיטס מרושע ,שתקף עם כל שינוי מזג אוויר והחמיר בכל התקפת אסטמה. ניסינו כל מיני משחות ,טבעיות יותר ופחות. חלקן לא הועילו והאחרונה ,מהרופאה, פשוט שרפה לו וגרמה לו לצרוח !! למשחה לתינוק של לוונדר הגעתי במקרה ותוך שלושה ימים פסק הגירוד ואחרי עוד כמה ימים נעלמו ,כמעט לגמרי האדמומיות והחספוס בעור. התמכרנואוה

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים המדווחים על שיפור משמעותי! לחצו לרכישת ערכה טבעית לטיפול באסטמה של העור"אסטמה של העור" או אטופיק דרמטיטיס הוא נושא הרלוונטי עבור רבים מאיתנו, הסובלים מהתופעה ומחפשים פתרונות למחלה. בין הסובלים מהתופעה קיים דמיון בגורמים להתפרצות ובתגובות על פני העור ונמצא שקיים קשר גנטי כאשר הנתונים מראים שסיכוייו של ילד לשני הורים אלרגיים, לסבול ממחלה אלרגית, מגיע ליותר מ-70%.
לא רק ילדים סובלים מהתופעה, אלא גם אנשים בוגרים שכל חייהם חיו ללא אלרגיות, או סבלו ממחלות אלרגיות בילדות, ופתאום באמצע חייהם, ללא כל אזהרה מראש, הם חווים התפרצות אלרגית על העור. האלרגיה משפיעה על איכות חייהם, אנשים מדווחים על נדודי שינה, סטרס ועצבנות כתוצאה מתופעות האלרגיה על העור.

מדוע אם כן אנחנו שומעים בעשורים האחרונים על יותר ויותר אנשים הסובלים מאלרגיות? הנתונים מראים שמאז שנות ה- 80 התופעה הכפילה את עצמה בעולם המערבי וכיום אחד מ- 5 אנשים סובל מאלרגיה כלשהי, אלו נתונים המעוררים סימני שאלה גדולים לגבי אורח חיינו.

תיאוריות לשכיחות הגוברת של – אסטמה של העור

קיימות שתי תיאוריות המסבירות את השכיחות הגוברת של המחלה: "תיאורית ההיגיינה" המניחה שאנו חיים אורח חיים סטרילי מדי, אורח חיים אשר לא מאפשר למערכת החיסון להתפתח, להבשיל וללמוד כיצד לפעול בצורה טובה ומאוזנת ( מתאימה להסביר את הרגישות של תינוקות).

התיאוריה הסביבתית מדברת על חשיפה רבה מדי לרעלים סביבתיים, אשר מצטברים בגוף. הרעלים חודרים מהסביבה אל הגוף. בגוף הם עוברים סינון דרך הכבד, אולם במצב של עודף חומרים רעילים הנכנסים לגוף, הכבד נמצא בעומס ואינו מצליח לבצע את פעולת הסינון בצורה מיטבית, כתוצאה מכך, מערכת החיסון יוצאת מאיזון ומתחילה לפעול כנגד אותם חומרים.

אטופיק= אלרגיה, דרמטיטס= דלקת בעור, מכונה גם אסתמה של העור (בשל שכיחות גבוהה של המחלה אצל ילדים עם רקע של בעיות נשימה או אסטמה.) היא מחלה אלרגית המופיעה כנגעים אדומים ויבשים על פני העור, המלווים בתחושת עקצוץ וגרד העלולים להתפתח לשלפוחיות המפרישות נוזלים. הסכנה באסתמה של העור שהגירוד יפצע את העור ויהווה פתח להיווצרות זיהומים פנימיים. אזורים עיקריים בהם תופיע הדלקת העורית אצל תינוקות וילדים הם: אזור הפנים, קרקפת, אזור החיתול, הגפיים וכפות הידיים והרגליים. אצל מבוגרים הפריחה מופיעה לעיתים קרובות באזור אחד קטן.

כמה מילים על העור

העור מהווה את שכבת ההגנה המבודדת בין אברי הגוף הפנימיים לסביבה החיצונית. אולם, בראייה ההוליסטית העור גם משקף את מצב המערכת הפנימית שלנו, אם הגוף רווי ברעלים זה ייצא החוצה ויתבטא גם על פני העור. הסיבה למחלה אינה ידועה, אולם מצאו מהם הגורמים המחמירים את התפרצויות המחלה. היה מדהים לשמוע בשיחה מהמשתתפים שבדיוק אותם הגורמים שהם זיהו בחייהם כגורמים מחמירים אלו הם אותם הגורמים שחוקרי המחלה מצאו:

היכולת לזהות את הגורמים שמחמירים את המחלה ולהימנע מהם היא המפתח לשיפור איכות החיים.


 

כתבה זו נכתבה ע"י נורית מאור נטורפתית והרבלסטית קלינית וטלי מצליח מטפלת הוליסטית.

כל הכתוב באתר על דעת הכותבים ומיטב ניסיונם ואינם תחליף לחוות דעת רפואית.

 

בניית אתרים  |  קידום אתרים  |  אחסון אתרים