לכניסה לחשבונך עגלת קניות0 פריטים
עבריתעברית

שאלות נפוצות

הזעה ודאודורנטים חדשות לבנדר כינים ויתושים מוצרי לבנדר כימיקלים בקוסמטיקה טיפול באקנה חומרי גלם שאלות נפוצות אודות לבנדר מרכז מבקרים טיפול בבעיות עור חיים בריאים טיפוח טבעי לעור מבצע
למאמר המלא

מעבדות מעבר לחומר

מעבדות מעבר לחומר מייצרות אך ורק קוסמטיקה 100% טבעית ברישיון משרד הבריאות ובאיכות ותקינה עולמית. המעבדות מייצרות את כל סל המוצרים של לבנדר בעבודת יד מוקפדת, כמו גם לחברות נוספות הדורשות איכות וטבעיות.
למאמר המלא

מהו אורך החיים של מוצרים טבעיים וללא חומרים משמרים?

מוצרים ללא חומרים משמרים חיים פחות מאשר מוצרים עם חומרים משמרים. יחד עם זאת כל המוצרים בסדרת לבנדר מיוצרים עם אורך חיי מדף של כשנה ומפתיחה עוד כ- 6 חודשים.מניסיוננו המוצרים תקינים וטובים לשימוש גם לתקופה ארוכה בהרבה בגלל ההרכבים המיוחדים. יחד עם זאת מתוך הזהירות המתחייבת אנו מייצרים את המוצרים בסדרות קטנות בהתאם לצריכה על מנת להבטיח מכירה ללקוח תוך זמן קצר ככל האפשר ממועד הייצור(בד"כ שבועות בודדים מסיום הייצור). זוהי גם הסיבה לכך שעיקר המכירה מתבצעת ישירות ללקוחות, או דרך משווקים איכותיים, כך שאנו שולטים באופן מלא ומבטיחים אורך חיים מספק ללקוחות לשימוש מהנה.
למאמר המלא

מה ההבדל בין מוצרי לבנדר לבין עשרות רבות של יצרנים המוכרים מוצרי טיפוח טבעיים?

על ההבדל בין מוצרי לבנדר ובין מוצרים של חברות אחרות המציעות מוצרי טיפוח טבעיים. במקרים רבים לא כל מה שמוגדר כ"טבעי" הוא אכן כזה. אנו בלבנדר מתחייבים למוצרים 100% טבעיים ומשתמשים בחומרי גלם מהטבע בלבד.
למאמר המלא

למה רשימת המרכיבים על האריזות בעברית?

רשימת המרכיבים בכל המוצרים שלנו כתובה בעברית ברורה וגלויה. חשוב לנו שהלקוחות שלנו ידעו היטב אילו מוצרים הם מורחים על פניהם ועל גום. 100% טבעי אינו סיסמא עבורינו אלא הגדרה מחייבת.
למאמר המלא

למה יחסית למוצרים דומים רשימת המרכיבים קצרה?

אנו מאמינים שהמוצרים הטובים ביותר הם גם הפשוטים ביותר ולכן משתדלים מאוד לעשות את המוצרים שלנו בדרך הטבעית והפשוטה ביותר ועם המספר הקטן ביותר של המרכיבים הנידרשים. כמו בבישול שבו הרבה פעמים ככל שהמתכון פשוט יותר התוצאה טובה יותר.
למאמר המלא

האם המוצרים תוצרת לבנדר ידידותיים לסביבה

השמירה על הסביבה ועל האדם היא בראש מעייננו, כך אנו מנסים לחיות בכל תחום ובוודאי במוצרי לבנדר. המוצרים שלנו מתפרקים בטבע, מאפשרים החזרה של בקבוקים ריקים אותם אנו שולחים למחזור, אנו נמנעים משימוש בחומרים המחייבים פגיעה בסביבה.
למאמר המלא

מה ההבדל בין 97%, 95%, 99% לבין מוצרי לבנדר שהם 100% טבעיים?

אמת נשמע הבדל קטן אבל המשמעות שלו אדירה במוצרים עצמם. 1% עד 5% במוצר הם בדיוק הכמות שמאפשרת להוסיף חומרים לא טבעיים כחומרים משמרים, חומרים מייצבים, חומרים מקציפים וכו‘.בקרמים רגילים...
למאמר המלא

האם אתם עורכים נסיונות בבעלי חיים

כל מוצרי לבנדר מבוססים על מוצרים 100% טבעיים שכולם בשימוש ע"י אנשים שנים רבות כך שאין שום צורך לעשות ניסיונות בבעלי חיים וקיים מידע רחב מאוד על המוצרים לאורך מאות השנים על מנת להבטיח בטיחותם למשתמשים
למאמר המלא

מיחזור בלבנדר

בלבנדר אנו עושים כל מאמץ להקטין למינימום את טביעת הרגל האקולוגית ולייצר מוצרים המשפיעים לטובה על הסביבה.
למאמר המלא

מיוצר בישראל

כל מוצרי לבנדר מיוצרים בכרכור, ישראל. חלק גדול מאוד מחומרי הגלם נרכשים מתוצרת ישראל בדר"כ...
בניית אתרים  |  קידום אתרים  |  אחסון אתרים