לכניסה לחשבונך עגלת קניות0 פריטים
עבריתעברית

מרכז מבקרים

הזעה ודאודורנטים חדשות לבנדר כינים ויתושים מוצרי לבנדר כימיקלים בקוסמטיקה טיפול באקנה חומרי גלם שאלות נפוצות אודות לבנדר מרכז מבקרים טיפול בבעיות עור חיים בריאים טיפוח טבעי לעור מבצע
למאמר המלא

מיני טיפול פנים

אנחנו מאמינים שכדי לבחור נכון מוצר קוסמטי כדאי מאד להתנסות את מוזמנת למיני-טיפול מפנק בחנויות לבנדר.הטיפול הקצר מאפשר לך להכיר מקרוב את המוצרים שלנו, המרקמים והריחות ובעיקר להרגיש עד כמה הם פעילים ומיטיבים עם העור.
למאמר המלא

מרכז מבקרים

במתחם בית לבנדר קיים המפעל, חנות המפעל וחצר גדולה המיועדת לאירוח אירועים וקבוצות. החל מהדרכה של 15 דקות ועד חצי יום פעילות. ניתן לארגן ארוחות לקבוצות ולתכנן אירוע שלם באזור.
למאמר המלא

סדנת סבונים טבעיים

סדנאת סבונים טבעיים המתקיימת בלבנדר תפתח לכם צוהר לעולם חדש של סבונים טבעיים מעשה ידיכם! סדנא חווייתית ממנה תצאו עם ידע רחב ועם סבונים שאתם הכנתם.
למאמר המלא

הרצאה מתים להיות יפים

הרצאה של כ- 45 דקות העוסקת במה יש בקוסמטיקה שלך? האם הקוסמטיקה שלך חודרת לעור ומה היא עושה בגופינו על דאודורנטים, קרמים, חומרי ריח ועוד נושאים רבים עם דוגמאות מחיי היום יום והשתתפות הקהל.
למאמר המלא

סדנת מים אפורים

כיצד תיצרו לעצמכם בבית מערכת של "מים אפורים" - הדרכה מקצועית במסגרתה נבנה דגם מוקטן של מערכת מים אפורים ונלמד כיצד לטפל בה.
למאמר המלא

סדנת קוסמטיקה טבעית

סדנת קוסמטיקה טבעית קבוצתית שבה תכירו את חומרי הגלם המשמשים להכנת קוסמטיקה 100% טבעית. הסדנא מתאימה לועדי עובדי, ערבי חברה, פעילויות לארגונים ולבתי ספר.
למאמר המלא

טיפולים קוסמטיים

לבנדר קוסמטיקה טבעית - מציעים לך לקחת הפסקה מהמולת היום יום ולהגיע אלינו לטיפול קוסמטי עם המוצרים המזינים והמפנקים של לבנדר. טיפול קוסמטי מקצועי, מזין ומפנק.
בניית אתרים  |  קידום אתרים  |  אחסון אתרים