לכניסה לחשבונך עגלת קניות0 פריטים
עבריתעברית

כימיקלים בקוסמטיקה

הזעה ודאודורנטים חדשות לבנדר כינים ויתושים מוצרי לבנדר כימיקלים בקוסמטיקה טיפול באקנה חומרי גלם שאלות נפוצות אודות לבנדר מרכז מבקרים טיפול בבעיות עור חיים בריאים טיפוח טבעי לעור מבצע
למאמר המלא

שמפו ללא מלחים וכימיקלים סינטטים

שמפו ללא מלחים, ללא פרבנים, ללא רכיבים מהחי - שמפו 100% טבעי שיחזיר לשיערך את הלחות והברק שנטלו ממנו הכימיקלים הסינטטים.
למאמר המלא

9 דברים שלא מספרים לך על סיליקון לשיער

9 דברים שכל אישה צריכה לדעת לפני שהיא רוכשת סיליקון לשיער, ומאמינה להבטחות שווא על שיער בריא, מלא ברק ונפח. יכול להיות שדווקא הוא אחראי לנשירה ולקשקשים שלך..
למאמר המלא

פורמאלדהיד

פורמאלדהיד - פורמלין הוא חומר משמר החל משימור רקמות למחקר פתולוגי וכלה בשימוש בחומרי ניקיון לחיטוי וחומר משמר בתעשיית הקוסמטיקה. כיצד לזהות את החומר ברשימת המרכיבים.
למאמר המלא

מתים להיות יפים

כולם יודעים שחשוב לעשות ספורט לפחות פעמיים בשבוע, להמעיט בג‘נק פוד, לאכול יותר בריא ולחשוב חיובי אך האם אנו יודעים מספיק על החומרים אותם אנו מורחים על העור?
למאמר המלא

SPF וחומרים להגנה מהשמש

קרם הגנה לפנים ולגוף הנו מוצר הכרחי בקיץ הישראלי. אנו בלבנדר מאמינים שגם בשמש הקופחת אפשר וצריך להקפיד על קרם הגנה מחומרים טבעיים בלבד.
למאמר המלא

מרכיבים מהחי במוצרי קוסמטיקה

תתפלאו לגלות כמה חומרים הקיימים במוצרים רבים המונחים על המדף שלכם המופקים מ...בעלי חיים. האופן שבו תסתכלו שוב על המדף שלכם יהיה שונה..
למאמר המלא

ריח של ניקיון

נסיעה לצימר למטרת חופשה הפכה למעיקה בשל הריח העוצמתי של חומרי הריח הסינטטיים. כמה שמנים אתרים טבעיים היו עושים עבודה טובה יותר והכי חשוב, טבעית ונעימה.
למאמר המלא

99% מרקמות השד הנגועות בסרטן מכילות כימיקלים בהם אנו משתמשים יומיום!

מחקר המראה את הקשר בין פרבנים ובין סרטן השד. המצאות פרבנים ברקמות סרטניות בשד מעלה אצבע מאשימה כלפי אנטיפרסיפרנט (דאודורנט המונע זיעה) ומוצרי קוסמטיקה אחרים.
למאמר המלא

פרבנים כחומרים משמרים בדאודורנטים ובקוסמטיקה

פרבנים משמשים כחומרים משמרים בדאודורנטים רבים בשוק כמו גם בסבונים, קרמים ושאר מוצרי הטיפוח.בתקופה האחרונה פורסמו עשרות מאמרים על נושא הרעילות והשפעת חומרים אלו על גוף האדם וישנם יותר ויותר מאמרים הקושרים חומרים אלו למחלות קשות כסרטן ובעיקר לסרטן השד, במאמר זה בכוונתי להציג סקר ספרות קצר על הנושא.
למאמר המלא

חומרי ריח סינטטים במוצרים קוסמטיקה – Fragrance

מהם אותם חומרי ריח היוצרים את הניחוח בכל מוצרי המזון, הקוסמטיקה? על חומרי ריח סינטטיים, המרכיביים הכימיים שיש בהם ועם האופן שבו הם משפיעים על הבריאות: אלרגיות, בעיות הורמונליות ועוד..
למאמר המלא

חשיפה של מתבגרים לכימיקלים מסוכנים דרך מוצרי קוסמטיקה

מחקר גדול שנערך בארה"ב מציג את הסיכונים הקיימים בחשיפת מתבגרים למוצרי קוסמטיקה. גילאים אלו בהם מתרחשים תהליכים מואצים של התפתחות מערכות הרבייה, החיסון והדם, שינויים מטבוליים והתפתחות של המוח.
למאמר המלא

כיצד לקרוא תוויות של מוצרי קוסמטיקה

עומדים נבוכים מול הרשימה האינסופית על מוצרי הקוסמטיקה? מאמר זה יסייע לכם להבין את רשימת המרכיבים, כיצד לקרוא אותה ובעיקר ממה להיזהר! גם כשחזית המוצר אומרת "טבעי" כדאי לכם לבדוק את התווית.
למאמר המלא

השפעות סבונים ושמפו המכילים SLS על העור

מה זה SLS-חחומר בו משתמשים לייצר כ-95% מהסבונים ומוצרי השמפו. כיצד הוא משפיע על העור לטווח הקצר ועל הגוף לטווח הארוך ומדוע כדאי לכם מאד להקפיד להשתמש בסבונים ללא SLS.
למאמר המלא

מוצרי קוסמטיקה מתחפשים

איך לקרוא את התוויות שעל מוצרי הקוסמטיקה, מהם אותם שמות לא מזוהים והאם הם באמת טבעיים כי שטוען שם המוצר.
למאמר המלא

5 עובדות על קרם הגנה

5 עובדות שחשוב מאד לדעת על קרם הגנה ומדוע כדאי לבחור בקרם הגנה טבעי. הקפדה על חשיפה מבוקרת לשמש מבטיחה לכם שמירה על בריאות הגוף והעור.
למאמר המלא

התגובה האינדבדואלית למוצרי קוסמטיקה

ישנם חומרים איתם משתמשים בתעשיית הקוסמטיקה שנמצאו במחקרים שונים כעלולים לפגוע בבריאות האדם. עקב ריכוז נמוך או זמן שימוש קצר הם מוגדרים כלא מסוכנים, אך ניתן לראות אנשים המגיבים באופן חריף וחמור לחשיפה לחומרים אלו גם בשימוש קצר ובריכוז נמוך.
למאמר המלא

כימיקלים בקוסמטיקה

לקוחות המעוניינים לרכוש מוצר טיפוח איכותי נמצאים תדיר בבעיה. בתחום הקוסמטיקה כולל הקוסמטיקה הטבעית רב הנסתר על הנגלה. ולצערנו תמונה של זית או כיתוב על תווית של מוצר כ"טבעי", "אורגני", או "עדין", לא אומר כלום על המוצר עצמו.
בניית אתרים  |  קידום אתרים  |  אחסון אתרים